Przywracanie świetności zabytkowej architekturzeRemonty konserwatorskie to główna działalność naszego przedsiębiorstwa.
Przywracamy wartość użytkową kamienic.
Nasze zabiegi konserwatorskie to kompletna odbudowa zniszczonych kamienic, skorodowanych elementów ich architektury, naprawa konstrukcji
oraz renowacja elewacji z zachowaniem wszystkich walorów historycznych.
remonty kamienic


STARE KAMIENICE W NOWEJ ODSŁONIE

Coraz więcej kamienic gorzowskich odzyskuje dawny blask. Miasto poprzez nasze renowacje i remonty elewacji kamienic zyskuje nowych turystów, a mieszkańcy mogą być dumni z miasta, które odziedziczyło tak wiele zabytków.

Podtrzymywanie tradycji i utrzymywanie budynków w doskonałej formie jest nie tylko korzystne dla samych mieszkańców miasta, ale również dla inwestorów, którzy chętniej lokują swoje środki finansowe w rozwój miasta i okolic.

naprawa balkonów


WIZYTÓWKA MIESZKANIA

Newralgiczny punkt wszystkich kamienic to balkony, których utrzymywanie związane jest z ciągłym ich remontem. Stosowane przez nas sprawdzone produkty i systemy wzmacniania konstrukcji balkonów i hydroizolacji całkowicie eliminują powstałe i irytujące problemy z ich utrzymaniem i konserwacją.

Część balkonów gorzowskich kamienic stanowi dla mieszkańców ryzyko z ich użytkowania oraz zagrożenie dla przechodniów jeśli nie zostaną w porę podjęte działania naprawcze.

naprawa konstrukcji


STABILNY MUR

Naprawa i ochrona konstrukcji betonowych i murów ceglanych jest możliwa dzięki systemom wzajemnie dostosowanych do siebie produktów, które gwarantują najwyższą trwałość i niezawodność w eksploatacji. Naprawa pęknięć konstrukcji jest to zaawansowany proces, który umożliwia niezawodną, skuteczną i trwałą renowację całego budynku.

Pęknięcia budynków obniżają wytrzymałość, skracają czas trwałości i funkcjonowania budynku. Wykonujemy działania przywracające nośność budynków za pomocą żywic oraz metodami iniekcji

Copyrights © 2014-2019 Zakład budowlany MEDBUD S.C. Gorzów Wlkp. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony: INATON
góra